گزیده سخن

آذر ۱۱, ۱۳۹۷

دنباله‌ی وجود پیامبر

تمام نبوت‌ها در وجود اقدسش جمع است و بالاتر است. این آدم همه وجودش ذنب است، دنباله‌ی وجود پیامبر، دنباله اخروی و دنیوی او متناقض است.
آذر ۱۱, ۱۳۹۷

ما اوذی نبی مثل ما اوذیت

رسول خدا (ص): «ما اوذی نبی مثل ما اوذیت» ما که هستیم؟ خاک پای ایشان هم نیستیم! اگر قرآن بر پیغمبر بزرگوار نازل شد، دیگر محمد امین از بین رفت!
آبان ۱۵, ۱۳۹۷

غفر و ذنب از دیدگاه قرآن

ذنب چیست؟ و غفر چیست؟ ذنب از ذَنَب است، ذَنَب دُم است، ذَنْب دنباله است، کاری که دنباله دارد.
مهر ۲۶, ۱۳۹۷

مراتب انبییاء اولوالعزم

مراتب انبییاء اولوالعزم سه مرتبه است. مرحله‌ی عُلیای آن وحیِ محمدی(صلوات الله علیه وآله) است و مرحله ادنای آن وحیِ به نوح است.
مهر ۱۴, ۱۳۹۷

کتب آسمانی را باید خواند؟

خواندن کتب آسمانی قبلی برای جهاتی چند است. از جمله جهات اثبات تحریف آن‌ها،اثبات عدم ابدیت آن‌ها، اثبات این‌که قرآن، تکامل کلّیِ ابدیِ وحی است.
شهریور ۱۹, ۱۳۹۷
عاشورای قرآن

عاشورای قرآن

با گفتن و نوشتن و تبلیغ کردن، روح امام‌حسین را نتوانستند بگویند این روح اسلامی نیست، قرآنی نیست ... بدن را تکه تکه کردند. اما عاشورای قرآن مهم‌تر است.
شهریور ۱۹, ۱۳۹۷

قرآن برای ما خطر دارد!

ما در زمانی زندگی می‌کنیم که قرآن در حوزه‌های ما خطر دارد ! در میان کتاب‌های درسی ما قرآن خطر دارد ! منحرف می‌کند، گمراه می‌کند! ما مسلمان هستیم ؟!
شهریور ۱۹, ۱۳۹۷
شفاعت روضه‌خوان‌ها

شفاعت روضه‌خوان‌ها

ما به چه اعتماد داریم؟ به شفاعت ؟ شفاعتی که روضه‌خوان‌‏ها برای ما درست کردند که یک قطره اشک بریزید و تمام. این مزخرفات چیست برای مردم می‏‌گویید؟
شهریور ۷, ۱۳۹۷
حکومت اسلامی و غدیر

حکومت اسلامی و غدیر

پیامبراکرم (ص) در روز غدیر خم شخص را بجای خود معین نکرده. صحبت شخص نیست. در روز غدیر خم حکومت اسلامی را پابرجا کرده است بصورت کلی الی یوم القیامه
شهریور ۷, ۱۳۹۷
واکنش خلفا در غدیرخم

واکنش خلفا در غدیرخم

در مورد واکنش خلفا در غدیرخم روایت است که خلیفه اول و دوم برخواستند و گفتند "بخ بخ لک یا علی اصبحت مولای و مولا کل مؤمن و مؤمنة"
شهریور ۷, ۱۳۹۷
عیدغدیر ، افضل اعیاد اسلام

عیدغدیر ، افضل اعیاد اسلام

قال الرسول الله (ص) : "يوم غدير خمّ أفضل أعياد أمّتي" چرا پیامبر روز عیدغدیر خم را افضل اعیاد امت اسلام معرفی کرده با اینکه عید بعثت خودشان بزرگترین عید است
شهریور ۷, ۱۳۹۷
علی (ع) بالاتر از پیامبر (ص) بود؟

علی (ع) بالاتر از پیامبر (ص) بود؟

می‌گویند چون هر پیغمبر از پیغمبر قبلی بالاتر است، بنابراین اگر بنا بود که وحی به پیغمبر ختم نمی‌شد و علی پیغمبر می‌شد، پس علی (ع) بالاتر از پیامبر (ص) بود !